مشتریان صادراتی

مجموعه سام پلاستیک ماندگار از همان افتتاح و شروع فعالیت به بازارهای صادراتی دقت و توجه بالایی داشت. از جمله صادرات پریفرم دهانه ۲۸ جهت تولید انواع بطری پت ،پریفرم دهانه ۳۰جهت تولید انواع بطری آب معدنی همچنین صادرات انواع بطری های پت علی الخصوص انواع بطری ادویه با درب های ادویه چرخشی، درب ادویه پیچی، درب ادویه پروانه ای به کشور های همسایه از جمله عراق و افغانستان داشته ایم .

در خصوص صادرات پریفرم نیز خوشبختانه انواع پریفرم شورت نک (short neck) برای تولید آب معدنی همچنین انواع پریفرم دهانه ۲۸ و پریفرم دهانه ۴۵ برای تولید ظروف شوینده در سال های ۱۳۹۵ تاکنون فعالیت چشمگیری داشتیم

این تخصص و تجربه ما را بر آن داشت جهت اطلاع دیگر مشتریان عزیز مصاحبه ای با مشتریان داشته باشیم. در خصوص اطلاع از لیست قیمت پریفرم و لیست قیمت انواع بطری پت و انواع بطری ادویه با مشاوران فروش در دفتر مرکزی سام پلاستیک ماندگار تماس حاصل فرمایی

مصاحبه با مشتریان عراقی
جلسه با هیات ترکیه ای جهت فروش پریفرم صادراتی ۵ تریلی در محل دفتر مرکزی پارس پت
جلسه با شرکت ترکیه ای جهت ساخت قالب گالن ۲۰ لیتری و دستگاه باد کن
جلسه با جناب آقای حیدر جهت انعقاد قرارداد فروش یک تریلی بطری برای عراق
جلسه با جناب اقای ابوعلی و خانم واحدی جهت صادرات پریفرم به عراق
جلسه با شرکت تاجیکستانی جهت ساخت قالب پلی اتیلن
جلسه با خانم مومنی جهت فروش پریفرم به عراق
جلسه با خانم دربندی جهت فروش بطری ادویه به شرکت گلستان
جلسه با اقای اسحاقی جهت فروش بطری شوینده
جلسه با اقای
علی حسن علی الدراجی جهت فروش پریفرم و درب بطری همچنین قرارداد ساخت قالب تولید بطری
جلسه با اقای عوادی جهت سفارش بطری ادویه برای عراق
جلسه با اقای عوادی جهت سفارش بطری ادویه برای عراق
جلسه با اقای دباغ جهت فروش درب بطری شوینده
جلسه با اقای دباغ جهت فروش درب بطری شوینده
جلسه با اقای دباغ جهت فروش درب بطری شوینده
جلسه با اقای دباغ جهت فروش درب بطری شوینده
بارگیری ۱۵۰ هزار عدد بطری ادویه با درب به عراق
بارگیری ۱۵۰ هزار عدد بطری ادویه با درب به عراق
دیگر محصولات سام پلاستیک ماندگار
مشتری مداری سام پلاستیک ماندگار

مجموعه سام پلاستیک ماندگار در این چند سال خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز توانسته است رضایت اغلب شما عزیزان را جلب کرده و به یکی از برندهای محبوب شما مخاطبین عزیز بدل شود. از همین رو و به همین پشتوانه است که ما توانسته ایم بیش از ۲۰۰۰ مشتری وفادار مثل شما عزیزان داشته باشیم. این تعداد مشتری به مدد مشتری مداری و کار با نهایت صداقت و شفافیت در همه امور، از محصولات و اجناس گرفته تا مباحث مالی و و طرح های تخفیفیو جشنواره ای سام پلاستیک ماندگار می باشد.

به اعتقاد ما وجود شما مشتریان عزیز و همیشگی مهم ترین خصوصیت مجموعه ما و باعث افتخار و مباهات ماست. به مدد همراهی شما در این سال ها شاهد پیشرفت خود بوده ایم و به امید اعتماد شما راه های پیش رو را هر روز با دلگرمی بیشتری طی نموده تا بتوانیم هر چه بهتر و بیشتر به شما خدمت رسانی کنیم. بزرگترین سرمایه ما همین همراهی شماست. تلاش همیشگی ما رضایت و پشتیبانی شما به عنوان بزرگترین حامیان این مجموعه است. ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا اعتماد شما را به بهترین شکل پاسخ دهیم.

از همین رو و به دلیل این اعتماد و همراهی شماست که کارشناسان ما تمام وقت و با حداکثر نیرو در تلاش برای انجام امور شما مشتریان عزیز هستند. مجموعه سام پلاستیک ماندگار با بیش از ۸ خط تلفن ثابت و کارشناسان خبره برای پاسخ گویی به شما عزیزان آماده است. به علت استقبال زیاد شما عزیزان و همراهان همیشگی ما ، ممکن است در برقراری ارتباط با ما، با کمی انتظار مواجه شوید. از همین جا و پیشاپیش از شما عذرخواهی کرده و امیدواریم در هر لحظه بتوانیم بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما عرضه کنیم. اعتماد و همراهی شما عزیزان بزرگ ترین سرمایه ماست.

سپاسگذار شما از طرف مدیریت مجموعه پارس پت
سام پلاستیک ماندگار در شبکه های اجتماعی
خدمات ما

کارشناسان فروش

مشاورین حرفه ای شما

تحویل سریع

تا۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش

طراحی و ساخت قالب

براساس سلیقه و نیاز مشتری طی ۱۰ روز کاری

صادرات پریفرم

به ۵ کشور همسایه ایران